Fashion

Połączenie mody, kobiet, stylu i wizażu to podstawowe elementy zdjęć fashion. Kobieta, która jest modnie ubrana, ma na twarzy dobrany makijaż, a jej całościowy styl jest znacznie ponadprzeciętny zasługuje na wyjątkowe zdjęcia. Sesja fashion wiąże się z jednymi z najdłuższych przygotowań, które są najbardziej pracowite. Świat mody nie mógłby istnieć bez zdjęć fashion.

Projektanci mody pracują kilka, kilkanaście miesięcy nad jedną kolekcją ubrań, aby móc przedstawić ją publiczności i poddać krytyce. Nieodłącznym elementem są sesje fashion, które mają na celu przedstawienie w najbardziej ciekawy i oryginalny sposób kolekcji ubrań. Fotografia mody jest niełatwym zadaniem, ponieważ kobieta na zdjęciach pełni tylko rolę osoby eksponującej piękno stworzonej kolekcji.

Styl ubioru łączy się z makijażem, a całościowy wizaż jest efektem ciężkiej pracy kilkunastu osób, które składają się na jeden zespół. Fotografia mody zachwyca wszystkich, jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego ile pracy ona wymaga. Styl ubioru jest połączeniem wizji projektanta, a także wizji fotografa i te dwa elementy muszą stanowić całość, aby uznać taką sesję za udaną.